Biker.ee

Tapa Traiel 2020 jooksvad tulemused

04.07.2020 Tapa EMV1 jooksvad koondtulemused
https://tinyurl.com/2020TapaEMV1-koond

04.07.2020 Tapa EMV1 jooksvad katsete tulemused
https://tinyurl.com/2020TapaEMV1-katse

05.07.2020 Tapa EMV2 jooksvad koondtulemused
https://tinyurl.com/2020TapaEMV2-koond

05.07.2020 Tapa EMV2 jooksvad katsete tulemused
https://tinyurl.com/2020TapaEMV2-katse

Andmed uuendatakse 5 minuti tagant. Vajalik leht uuesti laadida.

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Soovitage parimat tuulekindlusega kiivrit

. Väga palju aitab lisalõuakardin ehk see junn millega saab kurgu juurest korralikult kinni toppida. Pikematel otstel on muidugi kõrvatropid ka, aga see pigem ratta lärmaka sumpsi pärast.

Kellelgi on kogemust Arai Chaser X kiivriga? Mõtlesin järgmiseks proovida midagi sportlikumat. See on saanud mitmeid häid hinnanguid müra osas.

Oskad soovitada kust saaks seda normaalset lisakardinat? See effekt, et kui käsi lõua alla panna siis müra kaob sõidu ajal on pea iga kiivriga ja kindlasti oleks abiks. Aga jah see ikka pikema maanteotsa jaoks, muidu metsavahel lämbud sellega.

Arai Chaser X kiivri kohta ei tea aga oma tunnetuse järgi Arai Tour X4/XD4 on selline keskminelt talutav, mitte väga vaikne nagu need Dual sport kiivrid ikka, samasse auku tundusid ka Nexx WED2, Suomy MX Tourer. Kõige vaiksem seni kasutatud kiiver on mul endalegi üllatuslikult Scorpion EXO-1000 Air, aga see kiiver paneb mu pea valutama, liiga ümara kujuga ja surub laupa.

Statistika: Postitatud Postitas villy — 53 minutit tagasi

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Soovitage parimat tuulekindlusega kiivrit

Selle kiivri "tuulekindlusega" on ka teine probleem. Kui tuule ja müra kõik kinni peab, siis järelikult ei lase ka õhku kiivrisse ja soojal suvepäeval eriti tumedat värvi kiivriga hakkab varsti pea sees hauduma. Jahedama ilmaga pole probleemi, aga sõita meeldib ju pigem parema ilmaga.

Statistika: Postitatud Postitas Prets — 1 minut tagasi

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Soovitage parimat tuulekindlusega kiivrit

Minul Schuberth C3, mis muidu peaks vaikne kiiver olema, aga olen kõigil ratastel üsna ette kaldu ja no ei ole väga vaikne. Väga palju aitab lisalõuakardin ehk see junn millega saab kurgu juurest korralikult kinni toppida. Pikematel otstel on muidugi kõrvatropid ka, aga see pigem ratta lärmaka sumpsi pärast.

Kellelgi on kogemust Arai Chaser X kiivriga? Mõtlesin järgmiseks proovida midagi sportlikumat. See on saanud mitmeid häid hinnanguid müra osas.

Statistika: Postitatud Postitas ttt — 7 minutit tagasi

Mootorratta remont, tehnika, elekter ... • Re: Klaasi poleerimine

Kas keegi mingi mõistliku tasu eest viitsiks eelpool kirjeldatud töö ühel kriibitud tsikliklaasil ette võtta? Loomulikult eeldan, et töö saab kvaliteetne.

Julge

Tartus selline koht nagu www.autokeraamika.ee - Seal poleerivad ja teevad korralikku tööd. Turu tänaval ka üks väga korralik koht Pro Polish OÜ, aga neil ei ole reklaame üleval kuskil aga järjekorrad ikka taga. Kui oled ise tegija siis saad netist ka pastad võtta ja ära teha. Proffidele pakutavat autokeemiat muidu raske kätte saada ja jaemüügis nii head kaupa väga ei liigu, aga selline leht nagu www.pinnakaitse.ee pakub päris head kraami, mida tean et näiteks seesama autokeraamika ka kasutab

Statistika: Postitatud Postitas rasmus9 — 9 minutit tagasi

Regionaalsed teemad mootorratturitele • Re: Lähme sõidame ... Tallinnas ...

Niisama väike leid internetist, sobib siia teemasse

What's an unwritten rule that all motorcyclists follow?
I can think of two off the top of my head:

Thou shalt treat all other motorcycle riders as a childhood friend, even if you don’t know them personally. Unless you ride a sport bike and they ride a Harley.
Thou shalt wave to every other motorcyclist you pass on the road.
Not sure why, but if you get a motorcycle, you’re immediately part of some unspoken brotherhood. I’ve had countless conversations with people who I don’t even remember their names now, as if we were long-lost friends. It’s equally bizarre and kinda cool at the same time.

I actually kinda wish all humans in general were like this.

Statistika: Postitatud Postitas Gross — 20 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Õnnetused mootorratastega 2020

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=90686123

Kell 20.02 toimus avarii Põlva vallas Vooreküla-Puskaru maantee 1. kilomeetril, kus 30-aastane mees sõitis mootorrattaga Yamaha YZF-R1 vasakkurvis paremale teelt välja. Mootorrattur toimetati Tartu Ülikooli kliinikumi.

Kell 21.13 sõitis 25-aastane mees Järva vallas Imavere külas mootorrattaga Yamaha YZF-R1 vastu aeda. Mootorrattur toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

Statistika: Postitatud Postitas andu — 7 minutit tagasi

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Küsimus selle BTtalk appi kohta. Kui näiteks peaks kaduma internetiühendus telefonis. Kas BTX seadmed siis ühenduvad automaatselt omavahelisele suhtlusele (miski 800m) või kuidas see asi toimib?

Statistika: Postitatud Postitas Ronk — 15 minutit tagasi

Mootorrattad ja projektipäevikud • Re: Turist T200 1974

Algab vahelejätmine ja siis kohe ka üsna kiirelt tahab päris välja surra, gaasiga mängimine (pigem nii, et gaas põhja) natuke pikendab "agooniat", aga harilikult jääb lõpuks ikka päris seisma ja starterit andes ei tee matsugi. Peale 10-15 min seismist saab jälle käima, aga kui on vaja pikemalt sõita, siis on ka vaja kauem jahutada, muidu üsna varsti jälle tee ääres.

Täpselt samad sümptomid olid mul Turistil. Minul oli lahenduseks süütepooli vahetus. Kui sõidu ajal välja sureb, siis kontrolli kohe, kas säde on.

Statistika: Postitatud Postitas Prii — 25 minutit tagasi

Mootorrataste müük • M: Beta Xtrainer 300, 2018

Mark ja mudel: Beta Xtrainer
Kubatuur: 300
Aasta: 2018/06
Värvus: Punane
Läbisõidunäidik: 30h

Hind: 4500€

Asukoht: Tartu

Väga heas korras ratas. Kõik stock

Telefon: 52 kaks kuus 328
E-mail: kasper (at) voicie.me

Vahetuseks sobib al 2017 GasGas 2T 125 või Beta 4T 200+ kubatuuriga triali rattad. Soovitavalt registris

Statistika: Postitatud Postitas kasper — 39 minutit tagasi

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Sidesüsteemid mootorrattal

Tere

Midland BT2 Intercom, mis on 5 aastat seisnud ja mida pole vahepeal laetud. Nüüd ilmselt aku omadega õhtul, ilma voolujuhtmeta ei toimeta. Kas oskab keegi öelda, kas ja kus oleks võimalik sellel akut vahetada? Oleneb muidugi hinnast ka, võibolla on mõtekam uus süsteem osta.

Mina vahetasin 1n tagasi BT2 aku.
Tellisin batteryupgrade.ee, pakk saabus 3nädalat... ei jõudnud oodata ja tellisin igaks juhuks uue midland btx2proS komplekti...
Originalis on tal aku 052070P 3.7v 700mAh, kuid sealt sain 950mAh aku.
https://www.batteryupgrade.ee/shopBrows ... d=79838045

Seade töötab, kuid ei sobinud uute midland süsteemidega kokku ning on üle.
Kui soovid võin 25+ saatmine kogu BT2 komplekti sulle müüa.

Statistika: Postitatud Postitas hmm — 58 minutit tagasi

Mootorrattad ja projektipäevikud • Re: Turist T200 1974

Siin videos ka see silndri korpus suht hästi nähtav 1:18 juures.Kui selle toimima saad,pole seda leegika teipi küll vaja. Ma olen enda omaga kunagi ikka kuumade ilmadega sõitnud ja seda ka metsas ja kus iganes,kuid jahtus töötas tal laitmatult.
iframe

Statistika: Postitatud Postitas urmas66 — 39 minutit tagasi

Mootorrattad ja projektipäevikud • Re: Turist T200 1974

Kuna see isetehtud plekk korpus on tunduvalt väiksem,kui originaal,siis sul see ajabki selle asja sassi. Vaata selle pildi pealt,kus on originaal kest ja saad ise ka aru,et see on silndrist mitu cm(pakun mälu järgi,et umbes 5cm) eemal. Kuna sul silindri ribid on ikkagi risti selle korpuse seinaga ja see on liiga lähedal silindrile,siis jahutus toimib sul ainult silindri alumisele osale. Seal ei teki mingit õhu liikumist üleval olevate ribide vahelt. Võta see isetehtud kest ära ja proovi siis kas on muutusi,kui on,tee uus ja avaram kest. Küünlaaugust pressib sul õhk välja sest tal pole kuhugile minna.

Statistika: Postitatud Postitas urmas66 — 50 minutit tagasi

Pages